Západoevropský malíř kolem 1700
Hlava muže s vousem, nesignováno, olej/plátno fixované na druhotném plátně, ovál 64 x 53 cm, v minulosti restaurováno, lehce poškozený rám (Šm)
09.03.2019 - 14:00
CZK 150.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 90.000,-
Aukce: | Výtvarné umění |
Datum: | 09.03.2019 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 02.03. - 09.03.2019 |